6.etapp Rakvere Motokross 2017

Ajakava 16. september, Pikametsa MXPark

8.00-10-00 registreerimine

9.20 Retro+2Takti+Naised
9.40 MX40+MX50
10.00 MX D
10.20 MX C
10.40 MX B+MX30
11.00 MX A+Juunior

11.40 koosolek

1.start kell 12.00

12.00 Retro+2Takti+Naised
12.20 MX40+MX50
12.45 MX D
13.05 MX C
13.25 MX B+MX30
13.50 MX A+Juunior
14.20 Retro+2Takti+Naised
14.40 MX40+MX50
15.05 MX D
15.25 MX C
15.45 MX B+MX30
16.10 MX A+Juunior

16.35 Yamahakeskuse Rehvijooks
16.40 Autasustamine ja loosimine

17.00 EHKK 2017 hooaja lõpetamine

P.S. Aajakavas on prognoositavad stardiajad, vastavalt kohtunike otsustele või võimalikest rajahooldusest tekkinud pausid võivad ajakava muuta, kuid sellisel juhul teavitatakse võistlejaid ajakava muudatustest. Osavõtutasud eelregistreerunud võistlejail on: naised 10eurot, teistes klassides 30eurot. Eelregistreerimatta võistlejaile lisandub 5eurot osavõtutasule.

Eelregistreerimine loetakse lõppenuks 14.septembril 2017 kell 24.00

Võistlusele registreerunud


Klass Number Eesnimi Perenimi
2Takti 99 Alo Pendla
2Takti 94 siim ihats
2Takti 734 Andrei Haritonov
2Takti 707 Genry Arras
2Takti 690 Tristan Uiga
2Takti 54 Markus-Taiyo Toiger
2Takti 53 Kaarel Aamer
2Takti 47 Oliver Leppik
2Takti 41 Andres Pilt
2Takti 31 Ivo Hinno
2Takti 287 Simmo Kikas
2Takti 188 Kaarel Tilk
2Takti 133 Ülo Raudsepp
2Takti 131 Oliver Sepp
Juunior 718 Kairo Katkosilt
Juunior 626 Henry Vesilind
Juunior 46 Henri Möll
Juunior 377 Andreas Hiiemägi
Juunior 35 Aaron Nau
Juunior 339 Aron Lenzius
Juunior 31 Markkus Michelson
Juunior 259 Johannes Nermann
Juunior 215 Tatu Junnola
Juunior 178 Hans Arvet Tilk
Juunior 105 Egert Pihlak
Juunior 102 Christopher Talli
MX A 770 Jan Jakobson
MX A 75 Hardi Roosiorg
MX A 736 Rogert Room
MX A 7 Raido Nei
MX A 677 Lauri Pöör
MX A 62 Andero Lusbo
MX A 6 Kristjan Rätsep
MX A 313 Tanel Soots
MX A 221 Priit Rätsep
MX A 217 Henri Haramaa
MX A 132 Karel Kutsar
MX B 858 Fred Tobreluts
MX B 72 Joosep Bork
MX B 656 Kermo Uue
MX B 613 Sander Luik
MX B 571 Tanel Turro
MX B 52 Holger Värk
MX B 46 Kevin Järvpõld
MX B 444 Mikk Erm
MX B 405 Rauno Saia
MX B 393 Haron Sepper
MX B 312 Alex Siim
MX B 294 Mihkel Reino
MX B 141 Rauno Mägi
MX B 122 Kristjan Koppel
MX C 99 Alo Pendla
MX C 98 Fred-Georg Pääro
MX C 922 Kajar Pilv
MX C 9 Kristo Erala
MX C 89 Kaspar Ruut
MX C 732 Indrek Tamm
MX C 69 Jan Pendla
MX C 669 Rando Ilves
MX C 557 Karl-Eerik Türnpuu
MX C 54 ülar karing
MX C 472 Andreas Arras
MX C 450 Rein Viiol
MX C 441 Maksim Minakov
MX C 395 siim palatu
MX C 322 Mairo Soomets
MX C 316 Veigo Mark
MX C 313 Dan Murumets
MX C 298 Kristo Saar
MX C 252 Kevin Vasiljuk
MX C 235 Urmo Limm
MX C 216 Peeter Piirimägi
MX C 208 Sergei Koppel
MX C 184 Reemo Kingo
MX C 174 Kaido TALU
MX C 168 Mihkel Tääkre
MX C 157 Rasmus Lehter
MX C 111 Siim Lries
MX D 92 Heigo Härmatis
MX D 9 Karel Eerik
MX D 888 Ahti Tull
MX D 858 Kert Kikkas
MX D 83 Andrus Turja
MX D 777 Karl Johann Reiatlu
MX D 772 Elgo Pulver
MX D 75 Raido Rekand
MX D 74 Martin Korka
MX D 71 Juri Suvorov
MX D 696 argo põder
MX D 67 Kristjan Inno
MX D 601 marko lutt
MX D 60 Aleksander Vatter
MX D 6 Meelis Uustalu
MX D 555 Tair Türnpuu
MX D 545 Mehis Urbala
MX D 51 Vitali Turqgin
MX D 51 Vitali Turõgin
MX D 50 Bert Pikka
MX D 474 Allver Kahre
MX D 47 Dmitri Sergeev
MX D 451 Karel Toss
MX D 404 Kaido Bammer
MX D 4 reigo karon
MX D 4 reigo karon
MX D 385 Veiko Pakkas
MX D 370 Roland Rulli
MX D 37 Kenor Kotkas
MX D 367 Sven Karelson
MX D 335 Heiki Tammvere
MX D 32 Aleksei Gribkov
MX D 318 Oliver Toomela
MX D 311 Keven Serbin
MX D 30 Timofei Žuravljov
MX D 287 Simmo Kikas
MX D 286 kauri tsetsin
MX D 281 Harmo Ilves
MX D 259 Kermo Mürkhain
MX D 258 Andres Plaat
MX D 25 Tomir Feldman
MX D 25 Henry Jõemees
MX D 24 Axel Tombak
MX D 235 Tony Sågbom
MX D 22 Antti Avaste
MX D 207 Mario Engman
MX D 203 Andero Laherand
MX D 2 Lehar Almiste
MX D 191 Riho Unt
MX D 184 Reemo Kingo
MX D 178 Oleg Aitman
MX D 17 Rauno Rand
MX D 159 Eiko Engelbrecht
MX D 141 Aleksei Merkulajev
MX D 130 Märt Olenko
MX D 124 Dmitri Agaptsev
MX D 121 Tapani Lipponen
MX D 112 Marcos Odar
MX D 106 Jaanus Novikov
MX D 10 roland stepulov
MX D #898 Jorma Jaas
MX D #891 Keyto Mund
MX D #188 Marko Kivikink
MX30 95 Magnus Aasumets
MX30 934 Margus Leetberg
MX30 55 Ain klettenberg
MX30 32 Andrus Valk
MX30 312 Alex Siim
MX30 31 Jako Tsäko
MX30 247 Reemo Veski
MX30 183 Taavi Joorits
MX40 951 Aleksandr Andreev
MX40 839 Jaanus Teearu
MX40 77 Marko Pedras
MX40 751 MARGUS BEILMANN
MX40 711 Riho Lanno
MX40 71 marko kokk
MX40 609 Andrus Lomp
MX40 593 Edmund Tänavots
MX40 575 jaanus pino
MX40 33 Jaanus Kompus
MX40 29 Virgo Kilm
MX40 230 Mauri Varik
MX40 210 Allan Kelder
MX40 202 Argo Laherand
MX40 15 Aivo Rabbi
MX40 127 Meelis Näksi
MX40 123 Margo Merits
MX40 116 Urmas Heliste
MX40 103 Riho Mägi
MX50 87 Gunnar Kreek
MX50 771 Petri Tuukkanen
MX50 60 Mati Pärnasalu
MX50 51 Meelis Veiler
MX50 417 Jüri Meltsas
MX50 36 Aivar Tarassov
MX50 211 Enno Lustus
MX50 191 Reijo Rosnell
MX50 185 enn Kingo
MX50 160 Kaido Kase
MX50 124 Viktor Tagoma
MX50 118 Tapani Räsänen
MX50 11 Sauli Kuosmanen
MX50 104 Janne Reinola
Naised 85 Loree Roots
Naised 755 Kris Jalas
Naised 456 Teele Raja
Naised 35 Krissu Konoplitski
Retro 8 Priit Tamtik
Retro 69 Jüri Kummer
Retro 68 Jüri Kummer
Retro 411 Aivo Savolainen
Retro 3 enno kartus
Retro 27 Janek Kuura
Retro 26 Andro Kärk
Retro 2 Kristjan Lüüding
Retro 18 Dmitri Vinogradov
Retro 13 Pavel Kalistratov

Eesnimi (nõutav)

Perenimi (nõutav)

Võistlusnumber (nõutav)

E-mail (nõutav)

Vali rippmenüüst võistlusklass (nõutav)

Sisesta pildil olev kiri allolevale väljale captcha