6.etapp Rakvere Motokross 2018

Ajakava 15. september, Pikametsa MXPark

8.00-10-00 registreerimine

9.00 Retro+EVO
9.20 85AMA+2Takti+Naised
9.40 MX40+MX50
10.00 MX D
10.20 MX C
10.40 MX B
11.00 MX A+Juunior

11.50 Koosolek

1.start kell 12.00

12.00 Retro+EVO
12.20 85AMA+Naised+2Takti
12.45 MX40+MX50
13.05 MX D
13.25 MX C
13.50 MX B
14.20 MX A+Juunior
14.50 Retro+EVO
15.10 85AMA+Naised+2Takti
15.30 MX40+MX50
15.55 MX D
16.15 MX C
16.35 MX B
16.55 MX A+Juunior

17.20 Autasustamine ja loosimine

18.00 Hooaja lõpetamine karikate jagamise ja suurima motokrossitordiga!!!

P.S. Aajakavas on prognoositavad stardiajad, vastavalt kohtunike otsustele või võimalikest rajahooldusest tekkinud pausid võivad ajakava muuta, kuid sellisel juhul teavitatakse võistlejaid ajakava muudatustest. Osavõtutasud eelregistreerunud võistlejail on: 85AMA ja naised 20eurot, teistes klassides 30eurot. Eelregistreerimatta võistlejaile lisandub 5eurot
Eelregistreerimine loetakse lõppenuks 13.septembril 2018 kell 24.00.

Võistlusele registreerunud


Klass Number Eesnimi Perenimi
1EVO kchp idasixuludo idasixuludo
1EVO 8hgl clubDuamync clubDuamync
1EVO 42 rasmus lääne
1EVO 41 urmas lääne
1EVO 256 Kaur Kikas
1Retro vpt3 Sergiostill Sergiostill
1Retro nerr Sergiostill Sergiostill
1Retro 98 Juku Saar
1Retro 7 Ken Lutta
1Retro 69 Jüri Kummer
1Retro 298 Kristo Saar
1Retro 25 Rain Koch
1Retro 15 Rein Koch
1Retro 13 Pavel Kalistratov
2Takti ke8e RodneyImpax RodneyImpax
2Takti 94 siim ihats
2Takti 707 Genry Arras
2Takti 690 Tristan Uiga
2Takti 677 Kerman Goritski
2Takti 56 Sander Sepp
2Takti 53f5 OelkSl OelkSl
2Takti 53 Kaarel Aamer
2Takti 51 juri vinogradov
2Takti 454 Mikk Martin Lõhmus
2Takti 255 Kennert Nurja
2Takti 252 Aimar Platais
2Takti 206 Alo Pendla
3Naised 85 loree roots
3Naised 735 Krissu Konoplitski
3Naised 456 Teele Raja
3Naised 388 Agnes Võsanurm
3Naised 202 Avely Villand
85AMA 88 Otto Mattias Rootalu
85AMA 837 Robin Kruuse
85AMA 581 Marten Tint
85AMA 5252 Oliver Karimov
85AMA 302 Aaron Hakkaja
85AMA 232 Jesper Dubolazov
85AMA 12 Aron Annerviek
Juunior y6b2 KulakOn KulakOn
Juunior 733 Kaarel Tilk
Juunior 722 Kevin Sleng
Juunior 718 Kairo Katkosilt
Juunior 611 Allar Pent
Juunior 314 Erich Rosin
MX A h4xb CharlesAgins CharlesAgins
MX A 62 Andero Lusbo
MX A 51 aleksei vinogradov
MX A 339 Aron Lenzius
MX A 258 Johannes Nermann
MX A 244 Tanel Rauk
MX A 217 Henri Haramaa
MX A 1 Raido Nei
MX B hxxz ZubenEa ZubenEa
MX B 930 Madis Lepikov
MX B 911 Victor Hodyrev
MX B 870 Raido Elbing
MX B 75 Kristjan Lember
MX B 613 Sander Luik
MX B 595 Riko Muttik
MX B 512 Markus-Taiyo Toiger
MX B 49 Marko Saar
MX B 46 Kevin Järvpõld
MX B 44 Asko Lihtsa
MX B 41 leo laur
MX B 401 ivo laur
MX B 395 siim palatu
MX B 34 Kardo Orav
MX B 247 Reemo Veski
MX B 168 Mihkel Tääkre
MX B 126 Rauno Voldek
MX B 122 Kristjan Koppel
MX B 100 Olari Puldre
MX C 999 Ilja Balabko
MX C 94 Kristjan Kalvar Kull
MX C 89 Kaspar Ruut
MX C 812 Tõnis Krass
MX C 732 Indrek Tamm
MX C 621 Ronan Ild
MX C 6 Karl kristjan Maltsev
MX C 557 Karl-Eerik Türnpuu
MX C 459 Joonatan Sumero
MX C 441 Maksim Minakov
MX C 35 Kenth Lusenberg
MX C 32 Marken Pavel
MX C 316 Veigo Mark
MX C 302 Madis Hakkaja
MX C 287 Simmo Kikas
MX C 252 Kevin Vasiljuk
MX C 242 Kaido Kalk
MX C 24 Axel Tombak
MX C 208 Sergei Koppel
MX C 20 Jaanus Erimäe
MX C 184 Reemo Kingo
MX C 183 Taavi Joorits
MX C 151 Holger Vahter
MX C 125 Pertti Salonen
MX C 112 Marcos Odar
MX C 111 Siim Leies
MX D tp28 ewedizame ewedizame
MX D 921 Üllar Helde
MX D 888 Ahti Tull
MX D 848 Erko Küper
MX D 84 Harri Kimmel KIMMEL
MX D 83 andrus turja
MX D 812 Mikk Johan Lepik
MX D 808 Fredi Kostikov
MX D 792 Heigo Härmatis
MX D 78 Dmitri Sergejev
MX D 777 Karl Johann Reitalu
MX D 757 Mattias Graumann
MX D 751 Tapani Lipponen
MX D 72 Mairo Lepik
MX D 71 Juri Suvorov
MX D 69 Anti Mutso
MX D 677 Kerman Goritski
MX D 601 marko lutt
MX D 59 Silver Lang
MX D 58 Tarmo Tint
MX D 555 Tair Türnpuu
MX D 50 Bert Pikka
MX D 497 Lauri Padur
MX D 451 Karel Toss
MX D 45 Indrek Järvpõld
MX D 447 Janek Rang
MX D 41 Taivo Karon
MX D 4 Reigo Karon
MX D 394 Tarvi Taelma
MX D 384 arlis kaljusaar
MX D 377 Andrus Õis
MX D 370 Roland Rulli
MX D 367 Sven Karelson
MX D 36 Leo Lindman
MX D 350 Rait Oberg
MX D 335 Heiki Tammvere
MX D 335 Heiki Tammvere
MX D 334 Aleksander Karimov
MX D 324 Karl-markus Jens
MX D 318 Oliver Toomela
MX D 287 Simmo Kikas
MX D 279 Sten Saarnits
MX D 271 Toomas Press
MX D 258 Andres Plaat
MX D 237 Taavi Purtsak
MX D 23 Aivo Savolainen
MX D 225 Ahti Pärnsalu
MX D 225 Aleksander Vatter
MX D 224 ervin saar
MX D 219 Mihkel Valma
MX D 207 Mario Engman
MX D 200 Marko Kasemaa
MX D 191 Riho Unt
MX D 188 Marko Kivikink
MX D 14 Aado Popp
MX D 135 Kusti Muri
MX D 124 Dmitri Agaptsev
MX D 111 Tanel Kull
MX D 111 Tanel Kull
MX D 110 Kristjan Kilter
MX D 106 Jaanus Novikov
MX D 103 Riho Mägi
MX40 9 Meelis Valdmets
MX40 872 Taavi Lattik
MX40 777 Vesa Lindholm
MX40 747 Andres Haramaa
MX40 711 Riho Lanno
MX40 71 marko kokk
MX40 677 taivo tilk
MX40 55 Ain Klettenberg
MX40 55 Ain Klettenberg
MX40 510 Ivar Ingeroinen
MX40 44 olari oras
MX40 332 Gunnar Dubolazov
MX40 321 Tarmo Jaasi-Tamm
MX40 32 Andrus Valk
MX40 29 Virgo Kilm
MX40 24 Kalev Kallas
MX40 230 Mauri Varik
MX40 154 Raivo Juss
MX40 15 Aivo Rabbi
MX40 135 Rando Kruuse
MX50 85 Antti Rannikko
MX50 715 Raivo Laak
MX50 51 Meelis Veiler
MX50 264 Vambola Saarme
MX50 202 Argo Laherand
MX50 185 enn Kingo
MX50 17 Petri Tuukkanen
MX50 155 Meelis Vahter
MX50 125 Pertti Salonen
MX50 124 Viktor Tagoma

Eesnimi (nõutav)

Perenimi (nõutav)

Võistlusnumber (nõutav)

E-mail (nõutav)

Vali rippmenüüst võistlusklass (nõutav)

Sisesta pildil olev kiri allolevale väljale captcha