Pontmen Suzuki

Eesti Hobikrossiklubi esindusmeeskond Pontmen Suzuki alustab tegevust 2012. hooajal ja on esindatud Eesti meistrivõistlustel kahe esisõitjaga: Raido Nei ja Ragnar Laak.

Klassis MX1 esindab meeskonda Raido Nei, kes on 2011. aasta Eesti Hobikrossiklubi sarja Pontmen Suzuki karikavõitja ja EMV arvestuse 7. koht MX1 klassis aastal. MX2 klassis osaleb Ragnar Laak, kelle saavutusteks 2011 hooajal MX2 juunior klassi 3. koht EKV Talikrossis ja 4. koht EMV-l.

Pontmen Suzuki näol on tegemist Eesti Hobikrossiklubi ametliku esindusmeeskonnaga, mille idee sai alguse EHKK sarjas sõidetavast samanimelisest karikasarjast. Meeskonna plaanidesse 2012 hooajal kuuluvad kõik EMV ja EHKK etapid ja valikuliselt muid võistlusi.

Kommenteerib Raido Nei: “Sõidan Suzuki tehnikal esimest korda ning esimesed muljed mootorrattast on igati positiivsed. Tegemist on kvaliteetse rattaga, millega on maailmas saavutatud kõrgeid kohti. Ühtlasi on tegemist uue tiimiga. Meeskond on professionaalselt meelestatud ning võimaldab mul rohkem sõitmisele keskenduda. Tegemist on meeldiva seltskonnaga, kellega on hea koostööd teha.”

Nagu öeldud, on 2012 hooajal on plaanis osa võtta kõigist Eesti meistrivõistluste ning EHKK karikasarja etappidest. Lisaks veel mõningad suuremad motokrossid nagu Pärnu Kuningas, Sõmerpalu superkross, jne.

Rei sõnul ei ole tiimi poolt survet kindla koha saavutamiseks, kuid tema isiklikuks eesmärgiks on kindlasti järgmisel aastal kaitsta EHKK sarja tiitlit ning reaalselt on võimalik Eesti meistrivõistlustel parima viie hulka jõudmine.

Lisaks eelpool nimetatutele löövad Pontmen Suzuki meeskonnas kaasa veel neli sportlast ning seega saavad esindatud veel klassid: Veteran, 2Takti ja ei puudu ka kestvuskross.

Meeskonna toetajad on hetkel: Ramo, Suzuki Team Estonia, Defton, Kenomer, Boston Project, Motodepoo ja Crostic.