2.etapp, Tihemetsa

Ajakava 4.mai 2019, Tihemetsa, Lauri krossirada

8.00-10-00 registreerimine

9.10 Retro+EVO
9.30 85AMA+Naised+2Takti
9.50 MX40+MX50
10.10 MX D
10.30 MX C
10.50 MX B
11.10 MX A+Juunior

11.50 koosolek

1.start kell 12.00

12.00 Retro+EVO+MX60
12.20 85AMA+Naised+2Takti
12.45 MX40+MX50
13.05 MX D
13.25 MX C
13.50 MX B
14.20 MX A+Juunior
14.50 Retro+EVO+MX60
15.10 85AMA+Naised+2Takti
15.30 MX40+MX50
15.55 MX D
16.15 MX C
16.35 MX B
16.55 MX A+Juunior

17.20 Autasustamine ja loosimine

P.S. Aajakavas on prognoositavad stardiajad, vastavalt kohtunike otsustele või võimalikest rajahooldusest tekkinud pausid võivad ajakava muuta, kuid sellisel juhul teavitatakse võistlejaid ajakava muudatustest. Osavõtutasud eelregistreerunud võistlejail on: 85AMA ja naised 20eurot, teistes klassides 35eurot. Eelregistreerimatta võistlejaile lisandub 5eurot osavõtutasule.

Eelregistreerimine loetakse lõppenuks 2.mail 2019 kell 24.00

Võistlusele registreerunud


Klass Number Eesnimi Perenimi
1EVO 39 Mihkel Viira
1EVO 256 Kaur Kikas
1MX60 488 Peeter Vaher
1MX60 417 Jüri Meltsas
1MX60 264 Vambola Saarme
1Retro 99 Toms Kaseckins
1Retro 98 Juku Saar
1Retro 96 Olegs Kaseckins
1Retro 7 Ken Lutta
1Retro 69 Jüri Kummer
1Retro 57 Artis Silājs
1Retro 47 Artis Silājs
1Retro 39 Mihkel Viira
1Retro 3 enno kartus
1Retro 298 Kristo Saar
1Retro 25 Rain Koch
1Retro 15 Rein Koch
1Retro 13 Pavel Kalistratov
1Retro 12 Aadu Sikk
2Naised 735 Krissu Konoplitski
2Naised 456 Teele Raja
2Naised 388 Agnes Võsanurm
2Naised 222 Lisanne Lensment
2Naised 205 Juta Saan
2Takti 677 Kerman Goritski
2Takti 615 Aron Annerviek
2Takti 56 Sander Sepp
2Takti 47 Oliver Leppik
2Takti 277 Daniel Veškov
2Takti 256 Kaur Kikas
2Takti 252 aimar platais
2Takti 241 Axel Tombak
2Takti 232 Jesper Dubolazov
2Takti 22 Hugo Nork
2Takti 131 Oliver Sepp
85AMA 99 Toms Kaseckins
85AMA 981 Mihkel Kaarov
85AMA 88 Otto Mattias Rootalu
85AMA 837 Robin Kruuse
85AMA 80 Rasmus Meius
85AMA 78 Karl Talinurm
85AMA 571 Tanel Turro
85AMA 43 Rommi Semenov
85AMA 38 Henry Küper
85AMA 21 Erki Rosin
85AMA 201 Kevin Villand
85AMA 116 Silver Romandi
Juunior 797 Marek Künnapas
Juunior 656 Kermo Uue
Juunior 655 Daniil Balandin
Juunior 57 Juri Vinogradov
Juunior 57 Juri Vinogradov
Juunior 46 Henri Möll
Juunior 35 Aaron Nau
MX A 770 Jan Jakobsom
MX A 736 Rogert Room
MX A 718 Kairo Katkosilt
MX A 712 Carl Mattias Räägel
MX A 7 Raido Nei
MX A 55 Rain Koch
MX A 51 Aleksei Vinogradov
MX A 128 Gregor Kaares
MX A 105 Egert Pihlak
MX B 930 Madis Lepikov
MX B 777 Kalev Kriis
MX B 613 Sander Luik
MX B 595 RIko Muttik
MX B 571 Tanel Turro
MX B 53 Kaarel Aamer
MX B 52 Holger Värk
MX B 444 Mikk Erm
MX B 44 Asko Lihtsa
MX B 405 Rauno Saia
MX B 395 Siim Palatu
MX B 363 Martin Viilma
MX B 247 Reemo Veski
MX B 246 risto ild
MX B 22 valeri homin
MX B 146 Allar Keerme
MX B 14 Argo Keerme
MX B 126 Rauno Voldek
MX B 111 Siim Leies
MX B 11 Hannes Hansman
MX C 999 Ilja Balabko
MX C 981 Miku Kaarov
MX C 941 siim ihats
MX C 94 Kristjan Kalvar Kull
MX C 91 riho ild
MX C 89 Kaspar Ruut
MX C 858 Kert Kikkas
MX C 74 Aron Kaurit
MX C 611 Ranno Kaju
MX C 606 Allar Illaste
MX C 6 Karl kristjan Maltsev
MX C 55 Ain Klettenberg
MX C 53 Aivar Org
MX C 46 Kadri Ehamäe
MX C 459 Joonatan Sumero
MX C 441 Maksim Minakov
MX C 37 Kenor Kotkas
MX C 343 Alari Jüriöö
MX C 32 Marken Pavel
MX C 316 Veigo Mark
MX C 287 Simmo Kikas
MX C 241 Axel Tombak
MX C 226 Tauri Tigasson
MX C 216 Peeter Piirimägi
MX C 211 Ronan Ild
MX C 19 Ken Robert Kõpp
MX C 151 Holger Vahter
MX C 12 Arsi Tupits
MX C 112 Marcos Odar
MX D 973 Kaur Lillevälja
MX D 921 Üllar Helde
MX D 907 Robert Niido
MX D 9 Arti Rüütel
MX D 888 Ahti Tull
MX D 848 Erko Küper
MX D 83 Andrus Turja
MX D 812 Mikk Lepik
MX D 811 Rauno Viljas
MX D 808 Fredi Kostikov
MX D 795 Ando Vaga
MX D 769 Karl-Julius Kruuv
MX D 757 Mattias Graumann
MX D 75 Raido Rekand
MX D 682 Kalmer Jürimäe
MX D 660 Janek Männik
MX D 66 Märt Kaarov
MX D 66 Mihkel Koido
MX D 644 Martin Reilent
MX D 612 Aron Annerviek
MX D 601 Marko Lutt
MX D 59 Silver Lang
MX D 581 Marten Tint
MX D 555 Tair Türnpuu
MX D 53 Ahti Pärnsalu
MX D 510 Raido Kaju
MX D 50 Bert Pikka
MX D 5 Tomir Feldman
MX D 47 Marger Leppik
MX D 45 Indrek Järvpõld
MX D 449 Rain Vaikmäe
MX D 447 Janek Rang
MX D 446 Adi Moormaa
MX D 416 Aleksandr Nikolajev
MX D 404 Reio Peilman
MX D 394 Tarvi Taelma
MX D 377 Andrus Õis
MX D 367 Sven Karelson
MX D 35 Vallo Tombak
MX D 335 Heiki Tammvere
MX D 33 Mikko Kandi
MX D 319 Tanel Koido
MX D 318 Oliver Toomela
MX D 3 Nils Võsa
MX D 289 Meelis Kasemaa
MX D 277 marvin pirnipuu
MX D 271 Toomas Press
MX D 231 kristjan kamberg
MX D 23 Oleg Aitman
MX D 226 Timo Teetsmann
MX D 223 Ats Tamm
MX D 210 Algis Kelder
MX D 200 Marko Kasemaa
MX D 2 Harri Oberg
MX D 196 Erki Ma
MX D 194 Artur Rõmmel
MX D 180 Margus Meiud
MX D 176 Märt Hendrikson
MX D 170 Sander Künnapas
MX D 17 Hannes Saard
MX D 161 Mark Tori
MX D 152 Kristjan Jaak Ott
MX D 15 Lauri Rammler
MX D 143 Rait Viiart
MX D 137 Tapani Lipponen
MX D 135 Kusti Muri
MX D 115 Eerik Hein
MX D 111 Tanel Kull
MX D 110 Ülar Rassmann
MX D 110 Kristjan Kilter
MX D 106 Jaanus Novikov
MX D 103 Riho Mägi
MX40 81 Kalmer Jalast
MX40 777 Vesa Lindholm
MX40 681 Jaanis Merila
MX40 677 Taivo Tilk
MX40 63 Taimar Taaber
MX40 510 Ivar Ingeroinen
MX40 499 Alar Verev
MX40 45 Lauri Politanov
MX40 404 RIHO PEILMAN
MX40 401 Marko Saar
MX40 37 Erki Privoi
MX40 341 Jaak Suur
MX40 321 Tarmo Jaasi-Tamm
MX40 32 Andrus Valk
MX40 29 Virgo Kilm
MX40 24 Kalev Kallas
MX40 22 valeri homin
MX40 216 Peeter Piirimägi
MX40 210 Allan Kelder
MX40 21 Marko Kadakas
MX40 154 Raivo Juss
MX40 135 Rando Kruuse
MX40 123 Margo Merits
MX40 116 Urmas Heliste
MX40 11 Hannes Hansman
MX40 109 Edijs Siliņš
MX50 79 Ain Randmaa
MX50 77 Petri Tuukkanen
MX50 747 Andres Haramaa
MX50 747 Andres Haramaa
MX50 616 Kaido Kandima
MX50 58 Jaan Tang
MX50 448 Andrus Kiskonen
MX50 41 Meelis Linaste
MX50 202 Argo Laherand
MX50 155 Meelis Vahter
MX50 15 Aivo Rabbi
MX50 141 Andres Tavast
MX50 13 Raul Orumaa
MX50 118 Tapani Räsänen

Registreerimiseks täida allolev vorm. * Tärniga tähistatud väljad on nõutavad.

Eesnimi (nõutav)

Perenimi (nõutav)

Võistlusnumber (nõutav)

E-mail (nõutav)

Vali rippmenüüst võistlusklass (nõutav)