1.etapp, Saku

Ajakava 14. aprill, “Eesti Liivakuningas 2019”, Saku-Männiku krossirada

8.00-10.30 registreerimine

9.20 85AMA+Naised+2Takti
9.40 MX40+MX50
10.00 MX D
10.20 MX C
10.40 MX B
11.00 MX A+Juunior

11.50 Võistluse avamine ja koosolek
12.00 85AMA+Naised+2Takti
12.20 MX40+MX50
12.40 MX D
13.05 MX A+Juunior – Liivakuningas 1.sõit
13.25 MX C
13.50 MX B
14.10 85AMA+Naised+2Takti
14.30 MX A+Juunior – Liivakuningas 2.sõit
14.55 MX40+MX50
15.15 MX D
15.40 MX C
16.05 MX B
16.30 MX A+Juunior – Liivakuningas 3.sõit

17.00 Rehvijooks
17.10 Autasustamine
17.30 Loosimine

P.S. Aajakavas on prognoositavad stardiajad, vastavalt kohtunike otsustele või võimalikest rajahooldusest tekkinud pausid võivad ajakava muuta, kuid sellisel juhul teavitatakse võistlejaid ajakava muudatustest. Osavõtutasud eelregistreerunud võistlejail on: 85AMA ja naised 20eurot, teised klassid 35eurot. Eelregistreerimatta võistlejaile lisandub 5eurot osavõtutasule.

Eelregistreerimine loetakse lõppenuks 12.aprillil 2019 kell 24.00

Võistlusele registreerunud


Klass Number Eesnimi Perenimi
1Naised 85 Loree Roots
1Naised 46 Kadri Ehamäe
1Naised 456 Teele Raja
1Naised 388 Agnes Võsanurm
1Naised 202 Avely Villand
1Naised 197 Noora Uro
1Naised 158 Melissa Mäntylä
2Takti 722 Kevin Sleng
2Takti 690 Tristan Uiga
2Takti 677 Kerman Goritski
2Takti 57 juri vinogradov
2Takti 495 Priit Tamtik
2Takti 472 Andreas Arras
2Takti 47 Oliver Leppik
2Takti 277 Daniel Veškov
2Takti 256 Kaur Kikas
2Takti 241 Axel Tombak
2Takti 232 Jesper Dubolazov
2Takti 131 Oliver Sepp
2Takti 11 Ilmari Soo
85AMA 911 Victor Hodyrev
85AMA 88 Otto Mattias Rootalu
85AMA 837 Robin Kruuse
85AMA 78 Karl Talinurm
85AMA 555 Tair Türnpuu
85AMA 523 Veeti Hakala-Rahko
85AMA 43 Rommi Semenov
85AMA 230 Mauri Varik
85AMA 118 Antti Jokelainen
85AMA 116 Silver Romandi
Juunior 777 David Strokov
Juunior 733 Kaarel Tilk
Juunior 722 Kevin Sleng
Juunior 718 Kairo Katkosilt
Juunior 656 Kermo Uue
Juunior 655 daniil balandin
Juunior 57 juri vinogradov
Juunior 46 Henri Möll
Juunior 40 Martin Michelis
Juunior 105 Egert Pihlak
MX A 736 Rogert Room
MX A 726 Miska Kumaja
MX A 712 Carl Mattias Räägel
MX A 7 Raido Nei
MX A 621 Rasmus Kumaja
MX A 541 Dmitri Vinogradov
MX A 51 Aleksei Vinogradov
MX A 45 WALTTERI KOSKINEN
MX A 339 Aron Lenzius
MX A 32 Toni Rautanen
MX A 300 Viacheslav Golovkin
MX A 261 Jörgen- Matthias Talviku
MX A 244 Tanel Rauk
MX A 217 Henri Haramaa
MX A 21 Emil Silander
MX A 132 Karel Kutsar
MX B 94 Andero Oksaar
MX B 930 Madis Lepikov
MX B 911 Victor Hodyrev
MX B 777 Kalev Kriis
MX B 613 Sander Luik
MX B 60 Kerto Kase
MX B 595 Riko Muttik
MX B 571 Tanel Turro
MX B 53 Kaarel Aamer
MX B 52 Holger Värk
MX B 512 Markus-Taiyo Toiger
MX B 444 Mikk Erm
MX B 393 Haron Sepper
MX B 383 Leo Külaviir
MX B 363 Martin Viilma
MX B 304 Janis kaljas
MX B 28 JOONAS PURSIAINEN
MX B 252 Aimar Platais
MX B 247 Reemo Veski
MX B 246 Risto ild
MX B 235 Urmo Limm
MX B 22 valeri homin
MX B 168 Mihkel Tääkre
MX B 146 Allar Keerme
MX B 126 Rauno Voldek
MX B 11 Hannes Hansman
MX C 999 Ilja Balabko
MX C 941 siim ihats
MX C 94 Kristjan Kalvar Kull
MX C 91 Riho ild
MX C 89 Kaspar Ruut
MX C 858 Kert Kikkas
MX C 827 Mart Kiil
MX C 72 Joosep Bork
MX C 472 Andreas Arras
MX C 472 Andreas Arras
MX C 459 Joonatan Sumero
MX C 450 Rein Viiol
MX C 441 Maksim Minakov
MX C 343 Alari Jüriöö
MX C 340 Kristjan kaljas
MX C 316 Veigo Mark
MX C 287 Simmo Kikas
MX C 252 Kevin Vasiljuk
MX C 241 Axel Tombak
MX C 211 Ronan Ild
MX C 208 Sergei Koppel
MX C 20 Jaanus Erimäe
MX C 199 Ragnar Valdstein
MX C 184 Reemo kingo kingo
MX C 183 Taavi Joorits joorits
MX C 151 Holger Vahter
MX C 112 Marcos Odar
MX C 11 Ilmari Soo
MX D 999 Aron Voola Voola
MX D 987 Kaido Bammer
MX D 973 Kaur Lillevälja
MX D 921 Üllar Helde
MX D 907 Robert Niido
MX D 901 Egert Veltson
MX D 897 Timmo tamm
MX D 888 Ahti Tull
MX D 879 Sulev Hallikas
MX D 848 Erko Küper
MX D 83 Andrus Turja
MX D 808 Fredi Kostikov
MX D 805 August Tammik
MX D 771 Priit Pekarev
MX D 77 Karl Johann Reitalu
MX D 677 Kerman Goritski
MX D 644 Martin Reilent
MX D 636 Rivo Ringmaa
MX D 631 Deniss Ganzen
MX D 615 Aron Annerviek
MX D 601 Marko Lutt
MX D 6 Janno Kuus
MX D 555 Tair Türnpuu
MX D 53 Ahti Pärnsalu
MX D 51 Kristo Ots
MX D 50 Bert Pikka
MX D 488 Siim Sunni
MX D 447 Janek Rang
MX D 394 Tarvi Taelma
MX D 385 Veiko Pakkas
MX D 381 Tony Võsanurm
MX D 377 Andrus Õis
MX D 370 Roland Rulli
MX D 335 Heiki Tammvere
MX D 286 Kauri Tsetsin
MX D 27 Eric Möllits
MX D 266 Mikk Luik
MX D 259 Gleb Gontsarenko
MX D 258 Andres Plaat
MX D 25 Sergei Vorontsov
MX D 248 Sten Roose
MX D 231 Kristjan Kamberg
MX D 23 Oleg Aitman
MX D 226 Timo Teetsmann
MX D 224 Ervin Saar
MX D 214 Kermo Oks
MX D 210 Algis Kelder
MX D 200 Marko Kasemaa
MX D 2 Harri Oberg
MX D 194 Artur Rõmmel
MX D 191 Riho Unt
MX D 176 Sander Künnapas
MX D 152 Kristjan Jaak Ott
MX D 143 Rait Viiart
MX D 115 Eerik Hein
MX D 111 Tanel Kull
MX D 110 Ülar Rassmann
MX D 109 ALEKSIS LEHTINEN
MX D 103 Riho Mägi
MX40 911 Tambet Kuresoo
MX40 90 Avo Ärm
MX40 81 Kalmer Jalast
MX40 777 Vesa Lindholm
MX40 677 Taivo Tilk
MX40 67 Tommi Laine
MX40 510 Ivar Ingeroinen
MX40 44 olari oras
MX40 40 Marko Saar
MX40 37 Erki Privoi
MX40 341 Jaak Suur
MX40 321 Tarmo Jaasi-Tamm
MX40 32 Andrus Valk
MX40 29 Virgo Kilm
MX40 24 Kalev Kallas
MX40 22 valeri homin
MX40 21 Marko Kadakas
MX40 19 Enn Lahker
MX40 135 Rando Kruuse
MX40 130 Mikhail Gudkov
MX40 116 Urmas Heliste
MX40 11 Hannes Hansman
MX50 79 ain randmaa
MX50 747 Andres Haramaa
MX50 58 Jaan Tang
MX50 448 Andrus Kiskonen
MX50 415 Aivo Smitt
MX50 30 Sergei Klyushkin
MX50 202 Argo Laherand
MX50 155 Meelis Vahter Vahter
MX50 15 Aivo Rabbi
MX50 13 Raul Orumaa
MX50 118 Tapani Räsänen
MX60 7 ives veiman
MX60 488 Peeter Vaher
MX60 185 enn kingo kingo

Registreerimiseks täida allolev vorm. * Tärniga tähistatud väljad on nõutavad.

Eesnimi (nõutav)

Perenimi (nõutav)

Võistlusnumber (nõutav)

E-mail (nõutav)

Vali rippmenüüst võistlusklass (nõutav)