3.etapp, Kiviõli Motokross 2020

Ajakava 15.august 2020, Kiviõli Motokeskus

9.00 Retro+EVO+MX60
9.20 85AMA+Naised
9.40 MX40+MX50
10.00 MX X 1grupp
10.20 MX X 2grupp
10.40 MX 30+2Takti
11.00 MX 15
11.20 MX Pro+MX H

11.50 Koosolek

1.start kell 12.00

12.00 Retro+EVO+MX60
12.20 85AMA+Naised
12.45 MX40+MX50
13.05 MX X 2
13.25 MX X 1
13.50 MX 30+2Takti
14.20 MX 15
14.50 MX Pro+MX H
15.10 Retro+EVO+MX60
15.30 85AMA+Naised
15.55 MX40+MX50
16.15 MX X 2
16.35 MX X 1
16.55 MX 30+2Takti
17.15 MX 15
17.30 MX Pro+MX H

18.00 Autasustamine ja loosimine

Tähelepanu! Seoses järsult suurenud osavõtuga 85AMA klassis, toimub 2Takti võistlusklassi start MX15 või MX30 klassiga ühisstardis! Otsus langetatakse võistluspäeva alguses toimuval koosolekul vastavalt klasside mahutavusele. Otsus tuleneb turvalisuskaalutlustest seoses võistlejate füüsilise suuruse ja kiiruse suurest erinevusest.

P.S. Aajakavas on prognoositavad stardiajad, vastavalt kohtunike otsustele või võimalikest rajahooldusest tekkinud pausid võivad ajakava muuta, kuid sellisel juhul teavitatakse võistlejaid ajakava muudatustest. Osavõtutasud eelregistreerunud võistlejail on: 85AMA ja naised 20eurot, teistes klassides 35eurot. Eelregistreerimatta võistlejaile lisandub 5eurot osavõtutasule.

Eelregistreerimine loetakse lõppenuks 13.augustil 2020 kell 24.00

Võistlusele registreerunud


Klass Number Eesnimi Perenimi
1EVO 818 Janek Merilainen
1EVO 41 Andres Pilt
1EVO 305 Priit Laur
1EVO 223 Ats Tamm
1EVO 200 Marko Kasemaa
1EVO 161 Janek Lootus
1Naised 735 Krissu Konoplitski
1Naised 6 Celiin Jõesaar
1Naised 202 Avely Villand
1Retro 98 Juku Saar
1Retro 69 Jüri Kummer
1Retro 39 Mihkel Viira
1Retro 3 enno kartus
1Retro 298 Kristo Saar
1Retro 20 ENN LÄHKER
1Retro 17 Kristjan Lüüding
1Retro 12 Aadu Sikk
2Takti 99 Alo Pendla
2Takti 94 siim ihats
2Takti 889 Otto Mattias Rootalu
2Takti 837 Robin Kruuse
2Takti 74 Ardo Kaurit
2Takti 707 Genry Arras
2Takti 69 Jan Pendla
2Takti 561 Marten Enok
2Takti 56 Sander Sepp
2Takti 47 Oliver Leppik
2Takti 462 Jüri Saluste
2Takti 255 Kennert Nurja
2Takti 22 Hugo Nork
2Takti 146 Allar Keerme
2Takti 117 Priit Palatu
2Takti 116 Silver Romandi
85AMA 81 Sören Korbelainen
85AMA 78 Karl Talinurm
85AMA 7 Silver Paes
85AMA 67 Kevin Nõgesmaa
85AMA 622 Karl Kiil
85AMA 59 kaupo pakkas
85AMA 511 Stanislav Lihhatsov
85AMA 51 Maksim Kaljula
85AMA 50 Jost Lootus
85AMA 43 Rommi Semenov
85AMA 302 Aakon Hakkaja
85AMA 289 Andero Pikk
85AMA 28 Kristofer Tootmaa
85AMA 238 Ralf Gramakovski
85AMA 236 Marten Talbach
85AMA 201 Kevin Villand
85AMA 155 Sten-Kevin Toomela
85AMA 126 Joosep jakk
MX H 94 Andero Oksaar
MX H 858 Fred Tobreluts
MX H 571 Tanel Turro
MX H 53 Kaarel Aamer
MX H 459 Joonatan Sumero
MX H 41 Leo Laur
MX H 41 leo laur
MX H 34 Kardo Orav
MX H 146 Allar Keerme
MX H 126 Rauno Voldek
MX H 117 Priit Palatu
MX H 112 Marcos Odar
MX Pro 78 Hans Priidel
MX Pro 726 Miska Kumaja
MX Pro 722 Kevin Sleng
MX Pro 718 Kairo Katkosilt
MX Pro 7 Raido Nei
MX Pro 690 Tristan Uiga
MX Pro 690 Tristan Uiga
MX Pro 621 Rasmus Kumaja
MX Pro 541 dmitri vinogradov
MX Pro 25 Rait Kaimer
MX Pro 244 Tanel Rauk
MX Pro 217 Henri Haramaa
MX Pro 21 Emil Silander
MX Pro 131 Oliver Sepp
MX X 977 Raimo Pent
MX X 966 Raigo Onton
MX X 95 Reinar Varik
MX X 9 Romer Kungla
MX X 89 Joel Kraak
MX X 805 August Tammik
MX X 8 Janek Kungla
MX X 795 Ando Vaga
MX X 77 Ergo Niitov
MX X 737 Rivo Evardi
MX X 694 Reiko Rattus
MX X 64 Taavi Vool
MX X 633 Margo Pärnaku
MX X 612 Kristjan Puusepp
MX X 579 Joel Kelder
MX X 545 Mehis Urbala
MX X 514 Olev Õun
MX X 513 Taivo Õun
MX X 501 Kristo Kloren
MX X 497 Chris Kokka
MX X 492 Ahti Lind
MX X 49 Priidu Vaher
MX X 48 Marten Vaher
MX X 474 Deimon Jõesaar
MX X 464 Mallor Vildak
MX X 45 Indrek Järvpõld
MX X 41 Artur Sepp
MX X 394 Tarvi Taelma
MX X 385 veiko pakkas
MX X 384 arlis kaljusaar
MX X 377 Andrus Õis
MX X 361 Paul-Martin Mäetamm
MX X 339 Janari Mäekivi
MX X 338 Fredi Raias
MX X 33 Maksim Makarov
MX X 33 Maksim Makarov
MX X 302 Aaron Hakkaja
MX X 3 Nils Võsa
MX X 258 Andres Plaat
MX X 241 Aleksei Gribkov
MX X 233 Karri Vilkman
MX X 23 Ragnar Raam
MX X 22 Mikko Kandi
MX X 217 Ardi Adermaa
MX X 212 Kaidu Tikk
MX X 2 Reigo Karon
MX X 127 Eric Möllits
MX X 125 Markus Palm
MX X 113 Anti Mutso
MX X 111 Jenss Lootus
MX X 11 Gevin Šestak
MX X 106 Jaanus Novikov
MX15 98 Fred-Georg Pääro
MX15 973 kaur lillevälja
MX15 94 Kristjan Kalvar Kull
MX15 867 Karl Hans Bammer
MX15 858 Kert Kikkas
MX15 848 Erko Küper
MX15 808 Fredi Kostikov
MX15 74 Aron Kaurit
MX15 732 Indrek Tamm
MX15 72 Joosep Bork
MX15 450 Arti Halling
MX15 379 Lauri Padur
MX15 370 Roland Rulli
MX15 32 Marken Pavel
MX15 302 Aaron Hakkaja
MX15 259 Kermo Mürkhain
MX15 232 Jesper Dubolazov
MX15 21 Ronan Ild
MX15 196 Erki Rannamees
MX15 187 Karl Linke
MX15 158 Marten Tint
MX15 121 Roomet Ild
MX30 999 Ilja Balabko
MX30 987 Kaido Bammer
MX30 93 Kalda Oliver
MX30 921 Üllar Helde
MX30 897 Timmo Tamm
MX30 622 Margus Kiil
MX30 601 Marko Lutt
MX30 441 Maksim Minakov
MX30 405 Rauno Saia
MX30 343 Alari Jüriöö
MX30 304 Janis Kaljas
MX30 302 Madis Hakkaja
MX30 268 Erki Tärno
MX30 242 Kaido Kalk
MX30 191 Riho Unt
MX30 139 Miko Väli
MX30 1111 Indrek Kirs
MX30 111 Tanel Kull
MX30 111 Tanel Kull
MX30 111 Indrek Kirs
MX30 11 Indrek Kirs
MX40 90 Avo Ärm
MX40 9 Meelis Valdmets
MX40 81 Kalmer Jalast
MX40 79 Risto Voldek
MX40 77 Marko Pedras
MX40 677 Taivo Tilk
MX40 575 Jaanus Pino
MX40 55 Ain Klettenberg
MX40 49 Priidu Vaher
MX40 45 Lauri Politanov
MX40 44 Olari Oras
MX40 341 Jaak Suur
MX40 317 Indrek Helemäe
MX40 247 Reemo Veski
MX40 22 valeri homin
MX40 208 Sergei Koppel
MX40 135 Rando Kruuse
MX40 103 Riho Mägi
MX50 747 Andres Haramaa
MX50 701 juri suvorov
MX50 58 Jaan Tang
MX50 34 Timofei Malõšenko
MX50 335 Heiki Tammvere
MX50 305 Priit Laur
MX50 289 Meelis Kasemaa
MX50 170 Jari Mäkinen
MX50 17 Petri Tuukkanen
MX50 13 Raul Orumaa
MX50 125 Pertti Salonen
MX60 51 Meelis Veiler
MX60 488 Peeter Vaher
MX60 264 Vambola Saarme
MX60 185 Enn kingo
MX60 185 Enn kingo
MX60 125 Pertti Salonen

Registreerimiseks täida allolev vorm. * Tärniga tähistatud väljad on nõutavad.

Eesnimi (nõutav)

Perenimi (nõutav)

Võistlusnumber (nõutav)

E-mail (nõutav)

Vali rippmenüüst võistlusklass (nõutav)