3.etapp Põlgaste Motokross 2019

Ajakava 8.juuni 2019, Põlgaste Motokeskus

8.00-10-00 registreerimine
9.00 Retro+EVO
9.20 85AMA+2Takti+Naised
9.40 MX40+MX50
10.00 MX D
10.20 MX C
10.40 MX B
11.00 MX A+Juunior

11.50 Koosolek

1.start kell 12.00

12.00 Retro+EVO
12.20 85AMA+Naised+2Takti
12.45 MX40+MX50
13.05 MX D
13.25 MX C
13.50 MX B
14.20 MX A+Juunior
14.50 Retro+EVO
15.10 85AMA+Naised+2Takti
15.30 MX40+MX50
15.55 MX D
16.15 MX C
16.35 MX B
16.55 MX A+Juunior

17.20 Autasustamine ja loosimine

P.S. Aajakavas on prognoositavad stardiajad, vastavalt kohtunike otsustele või võimalikest rajahooldusest tekkinud pausid võivad ajakava muuta, kuid sellisel juhul teavitatakse võistlejaid ajakava muudatustest. Osavõtutasud eelregistreerunud võistlejail on: 85AMA ja naised 20eurot, teistes klassides 35eurot. Eelregistreerimatta võistlejaile lisandub 5eurot
Eelregistreerimine loetakse lõppenuks 6.juunil 2019 kell 24.00

Võistlusele registreerunud


Klass Number Eesnimi Perenimi
1MX60 699 Toivo Ilves
1MX60 51 Meelis Veiler
1MX60 488 Peeter Vaher
1MX60 417 Jüri Meltsas
1MX60 264 Vamdola Saarme
1MX60 1 Margus Värton
1Naised 735 Krissu Konoplitski
1Naised 650 Jane Ilves
1Naised 456 Teele Raja
1Naised 205 Juta Saan
1Naised 202 Avely Villand
2Takti 956 Sten Väise
2Takti 707 Genry Arras
2Takti 677 Kerman Goritski
2Takti 623 Hardi Andero Jens
2Takti 56 Sander Sepp
2Takti 47 Oliver leppik
2Takti 277 Daniel Veškov
2Takti 241 Axel Tombak
2Takti 232 Jesper Dubolazov
2Takti 206 Alo Pendla
2Takti 196 Erki Rannamees
2Takti 11 jan pendla
85AMA 88 Otto Mattias Rootalu
85AMA 80 Rasmus Meius
85AMA 78 Karl Talinurm
85AMA 43 Rommi Semenov
85AMA 289 Andero Pikk
85AMA 273 Gregor Ilves
85AMA 201 Kevin Villand
85AMA 116 Silver Romandi
85AMA 105 Egert Pihlak
9EVO 47 Urmas lääne
9EVO 256 Kaur Kikas
9EVO 223 Ats Tamm
9Retro 99 Toms Kaseckins
9Retro 98 Juku Saar
9Retro 96 Olegs Kaseckins
9Retro 69 Jüri Kummer
9Retro 57 Artis Silājs
9Retro 520 Marken Raudnagel
9Retro 3 enno kartus
9Retro 298 Kristo Saar
9Retro 13 Pavel Kalistratov
9Retro 12 Aadu Sikk
Juunior 733 Kaarel Tilk
Juunior 656 Kermo Uue
Juunior 57 Juri Vinogradov
Juunior 46 Henri Möll
MX A 712 Carl Mattias Räägel
MX A 7 Raido Nei
MX A 51 Aleksei Vinogradov
MX A 339 Aron Lenzius
MX A 217 Henri Haramaa
MX A 105 Egert Pihlak
MX B 930 Madis Lepikov
MX B 9 Marttin Poljakov
MX B 571 Tanel Turro
MX B 53 Kaarel Aamer
MX B 444 Mikk Erm
MX B 41 leo laur
MX B 395 Siim Palatu
MX B 117 Priit Palatu
MX B 111 Siim Leies
MX C 999 Ilja Balabko
MX C 981 Mihkel Kaarov
MX C 941 siim ihats
MX C 94 Kristjan Kalvar Kull
MX C 89 Kaspar Ruut
MX C 888 Ahti Tull
MX C 858 Kert Kikkas
MX C 786 Jaanus Pitk
MX C 757 Mattias Graumann
MX C 732 Indrek Tamm
MX C 66 Märt Kaarov
MX C 606 Allar illaste
MX C 6 Karl kristjan Maltsev
MX C 55 Ain Klettenberg
MX C 459 Joonatan Sumero
MX C 450 Rein Viiol
MX C 441 Maksim Minakov
MX C 412 Kevin Mõts
MX C 37 Kenor Kotkas
MX C 361 Taavi Haller
MX C 32 Marken Pavel
MX C 287 Simmo Kikas
MX C 287 Simmo Kikas
MX C 226 Tauri Tigasson
MX C 216 Peeter Piirimägi
MX C 214 Kermo Oks
MX C 211 Ronan Ild
MX C 19 Ken Robert Kõpp
MX C 151 Holger Vahter
MX C 125 pertti salonen
MX C 112 Marcos Odar
MX D 96 Margo Undla
MX D 932 Raigo Pruli
MX D 93 Oliver Kalda
MX D 9 Arti Rüütel
MX D 898 Jorma Jaas
MX D 89 Joel Kraak
MX D 883 Teho Lauri
MX D 848 Erko Küper
MX D 808 Fredi Kostikov
MX D 795 Ando Vaga
MX D 767 Egon Peterson
MX D 75 Lembit Saarde
MX D 75 Raido Rekand
MX D 747 Marger Leppik
MX D 707 Egert Karask
MX D 696 Argo Põder
MX D 66 Aleksei Balkin Balkin
MX D 66 Mihkel Koido
MX D 601 Marko Lutt
MX D 59 Silver Lang
MX D 584 reio raudsepp
MX D 581 Marten Tint
MX D 58 Tarmo Tint
MX D 54 Ülar Rassmann
MX D 537 Rauno Tamm
MX D 53 Ahti Pärnsalu
MX D 53 Ahti Pärnsalu
MX D 47 Roomet Plado
MX D 451 Karel Toss
MX D 450 Arti Halling
MX D 45 Indrek Järvpõld
MX D 449 Rain Vaikmäe
MX D 422 Jan-Martin Pärn
MX D 42 Taavi Linaste
MX D 385 Veiko Pakkas
MX D 370 Roland Rulli
MX D 367 Sven Karelson
MX D 35 Vallo Tombak
MX D 335 Heiki Tammvere
MX D 324 Karl-Markus Jens
MX D 32 Mikko Kandi
MX D 319 Tanel Koido
MX D 318 Oliver Toomela
MX D 315 Martin Reimann
MX D 3 Nils Võsa
MX D 279 Sten Saarnits
MX D 278 Sigmar Koitsaar
MX D 277 marvin pirnipuu
MX D 271 Toomas Press
MX D 262 Arles Orav
MX D 241 Aleksei Gribkov
MX D 210 Algis Kelder
MX D 200 Marko Kasemaa
MX D 2 Harri Oberg
MX D 191 Riho Unt
MX D 180 Margus Meius
MX D 176 Märt Hendrikson
MX D 170 Sander Künnapas
MX D 165 Richard Valgre
MX D 15 Lauri Rammler
MX D 136 Janar Ilves
MX D 115 Eerik Hein
MX D 111 Tanel Kull
MX D 108 Artur Rõmmel
MX D 103 Riho Mägi
MX40 9 Meelis Valdmets
MX40 83 Veiko Kukk
MX40 81 Kalmer Jalast
MX40 777 Vesa Lindholm
MX40 77 Marko Pedras
MX40 677 Taivo Tilk
MX40 674 Rein Jüris
MX40 63 Taimar Taaber
MX40 61 Anti Raal
MX40 510 Ivar Ingeroinen
MX40 401 Marko Saar
MX40 336 Rain Raudnagel
MX40 332 Gunnar Dubolazov
MX40 321 Tarmo Jaasi-Tamm
MX40 32 Andrus Valk
MX40 29 Virgo Kilm
MX40 22 Valeri Homin
MX40 216 Peeter Piirimägi
MX40 116 Urmas Heliste
MX50 79 Ain Randmaa
MX50 747 Andres Haramaa
MX50 70 juri suvorov
MX50 58 Jaan Tang
MX50 41 Meelis Linaste
MX50 289 Meelis Kasemaa
MX50 202 Argo Laherand
MX50 17 Petri Tuukkanen
MX50 155 Meelis Vahter
MX50 15 Aivo Rabbi
MX50 13 Raul Orumaa
MX50 125 pertti salonen

Registreerimiseks täida allolev vorm. * Tärniga tähistatud väljad on nõutavad.

Eesnimi (nõutav)

Perenimi (nõutav)

Võistlusnumber (nõutav)

E-mail (nõutav)

Vali rippmenüüst võistlusklass (nõutav)