4.etapp Aravete Motokross 2019

Ajakava 27.juuli, Aravete krossirada

8.00-10-00 registreerimine

9.00 Retro+EVO
9.20 85AMA+2Takti+Naised
9.40 MX40+MX50
10.00 MX D
10.20 MX C
10.40 MX B
11.00 MX A+Juunior

11.50 Koosolek

1.start kell 12.00

12.00 Retro+EVO
12.20 85AMA+Naised+2Takti
12.45 MX40+MX50
13.05 MX D
13.25 MX C
13.50 MX B
14.20 MX A+Juunior
14.50 Retro+EVO
15.10 85AMA+Naised+2Takti
15.30 MX40+MX50
15.55 MX D
16.15 MX C
16.35 MX B
16.55 MX A+Juunior

17.20 Autasustamine ja loosimine

P.S. Aajakavas on prognoositavad stardiajad, vastavalt kohtunike otsustele või võimalikest rajahooldusest tekkinud pausid võivad ajakava muuta, kuid sellisel juhul teavitatakse võistlejaid ajakava muudatustest. Osavõtutasud eelregistreerunud võistlejail on: 85AMA ja naised 20eurot, teistes klassides 35eurot. Eelregistreerimatta võistlejaile lisandub 5eurot
Eelregistreerimine loetakse lõppenuks 25.juulil 2019 kell 24.00.

Võistlusele registreerunud


Klass Number Eesnimi Perenimi
1EVO 305 Priit Laur
1EVO 256 Kaur Kikas
1EVO 223 Ats Tamm
1MX60 51 Meelis Veiler
1MX60 488 Peeter Vaher
1Retro 69 Jüri Kummer
1Retro 298 Kristo Saar
1Retro 13 Pavel Kalistratov
2Takti 870 Raido Elbing
2Takti 707 Genry Arras
2Takti 677 Kerman Goritski
2Takti 206 Alo Pendla
2Takti 100 Kristjan Almiste
85AMA 717 Karl Ares Hommik
85AMA 716 Sten Erik Mägi
85AMA 289 Andero Pikk
85AMA 27 Mattias Hartikainen
Juunior 57 juri vinogradov
Juunior 46 Henri Möll
Juunior 35 Aaron Nau
MX A 78 Hans Priidel
MX A 7 Raido Nei
MX A 51 Aleksei Vinogradov
MX A 339 Aron Lenzius
MX A 163 Marek Sonn
MX B 53 Kaarel Aamer
MX B 247 Reemo Veski
MX B 126 Rauno Voldek
MX C 999 Ilja Balabko
MX C 973 Kaur Lillevälja
MX C 941 siim ihats
MX C 907 Robert Niido
MX C 888 Ahti Tull
MX C 67 Jussi Anttila
MX C 615 Aron Annerviek
MX C 441 Maksim Minakov
MX C 343 Alari Jüriöö
MX C 32 Marken Pavel
MX C 32 Marken Pavel
MX C 287 Simmo Kikas
MX C 214 Kermo Oks
MX C 211 Ronan Ild
MX C 125 Pertti Salonen
MX C 112 Marcos Odar
MX D 921 Üllar Helde
MX D 9 Arti Rüütel
MX D 89 Joel Kraak
MX D 848 Erko Küper
MX D 808 Fredi Kostikov
MX D 795 Ando Vaga
MX D 743 Kristjan Hommik
MX D 737 Karl Kevin Kook
MX D 579 Joel Kelder
MX D 54 Ülar Rassmann
MX D 53 Ahti Pärnsalu
MX D 451 Karel Toss
MX D 450 Arti Halling
MX D 447 Janek Rang
MX D 439 Taavi Lumiste
MX D 416 Aleksandr Nikolajev
MX D 394 Tarvi Taelma
MX D 385 Veiko Pakkas
MX D 384 arlis kaljusaar
MX D 370 Roland Rulli
MX D 335 Heiki Tammvere
MX D 319 Tanel Koido
MX D 231 Kristjan Kamberg
MX D 200 Marko Kasemaa
MX D 198 Virkko Parts
MX D 170 Sander Künnapas
MX D 158 Marten Tint
MX D 143 Rait Viiart
MX D 115 Eerik Hein
MX D 111 Tanel Kull
MX40 777 Vesa Lindholm
MX40 510 Ivar Ingeroinen
MX40 401 Marko Saar
MX40 116 Urmas Heliste
MX50 79 Ain Randmaa
MX50 51 Meelis Veiler
MX50 305 Priit Laur
MX50 289 Meelis Kasemaa
MX50 188 Urmas Peegel
MX50 15 Aivo Rabbi
MX50 125 Pertti Salonen

Registreerimiseks täida allolev vorm. * Tärniga tähistatud väljad on nõutavad.

Eesnimi (nõutav)

Perenimi (nõutav)

Võistlusnumber (nõutav)

E-mail (nõutav)

Vali rippmenüüst võistlusklass (nõutav)