2.etapp Aravete Motokross 2020

Ajakava 18.juuli, Aravete krossirada

8.00-10-00 registreerimine

9.00 Retro+EVO+MX60
9.20 85AMA+Naised
9.40 MX40+MX50
10.00 MX X 1grupp
10.20 MX X 2grupp
10.40 MX 30+2Takti

11.00 MX 15
11.20 MX Pro+MX H

11.50 Koosolek

1.start kell 12.00

12.00 Retro+EVO+MX60
12.20 85AMA+Naised
12.45 MX40+MX50
13.05 MX X 2
13.25 MX X 1
13.50 MX 30+2Takt

14.20 MX 15
14.50 MX Pro+MX H
15.10 Retro+EVO+MX60
15.30 85AMA+Naised
15.55 MX40+MX50
16.15 MX X 2
16.35 MX X 1
16.55 MX 30+2Takti

17.15 MX 15
17.30 MX Pro+MX H

18.00 Autasustamine ja loosimine

Tähelepanu! Seoses järsult suurenud osavõtuga võistlevad 2Takti võistlusklassi võistlejad MX15 või MX30 klassiga ühisstardis! Otsus langetatakse võistluspäeval toimuval koosolekul vastavalt klasside mahutavusele. Otsus tuleneb turvalisuskaalutlustest seoses võistlejate füüsilise suuruse ja kiiruse suurest erinevusest.

P.S. Ajakavas on prognoositavad stardiajad, vastavalt kohtunike otsustele või võimalikest rajahooldusest tekkinud pausid võivad ajakava muuta, kuid sellisel juhul teavitatakse võistlejaid ajakava muudatustest. Osavõtutasud eelregistreerunud võistlejail on: 85AMA ja naised 20eurot, teistes klassides 35eurot. Eelregistreerimatta võistlejaile lisandub 5eurot
Eelregistreerimine loetakse lõppenuks 16.juulil 2020 kell 24.00

Võistlusele registreerunud


Klass Number Eesnimi Perenimi
1EVO 818 Janek Merilainen
1EVO 41 Andres Pilt
1EVO 305 Priit Laur
1EVO 30 Marko Laipalu
1EVO 256 Kaur Kikas
1EVO 223 Ats Tamm
1EVO 176 märt hendrikson
1Naised 735 Krissu Konoplitski
1Naised 6 Celiin Jõesaar
1Naised 551 Karleen Randver
1Naised 202 Avely Villand
1Retro 98 Juku SAAR
1Retro 69 Jüri Kummer
1Retro 39 Mihkel Viira
1Retro 3 enno kartus
1Retro 298 Kristo Saar
1Retro 2 Kristjan Lüüding
1Retro 12 Aadu Sikk
1Retro 10 Margus Laipalu
1Retro 1 Jaanus Lüüding
2Takti 99 Alo Pendla
2Takti 94 siim ihats
2Takti 889 Otto Mattias Rootalu
2Takti 837 Robin Kruuse
2Takti 707 Genry Arras
2Takti 69 Jan Pendla
2Takti 561 Marten Enok
2Takti 56 Sander Sepp
2Takti 47 Oliver Leppik
2Takti 462 Jüri Saluste
2Takti 451 Karel Toss
2Takti 26 Sander Saadi
2Takti 146 Allar Keerme
2Takti 116 Silver Romandi
2Takti 111 Indrek Kirs
85AMA 87 Robin Randoja
85AMA 78 Karl Talinurm
85AMA 689 Nikolai Tserkassov
85AMA 689 Nikolai Tserkassov
85AMA 67 Kevin Nõgesmaa
85AMA 622 Karl Kiil
85AMA 59 Kaupo Pakkas
85AMA 55 Sten-Kevin Toomela
85AMA 51 Maksim Kaljula
85AMA 51 Maksim Kaljula
85AMA 50 Jost Lootus
85AMA 43 Rommi Semenov
85AMA 426 Mart Saluste
85AMA 302 Aakon Hakkaja
85AMA 289 Andero Pikk
85AMA 273 Gregor Ilves
85AMA 201 Kevin Villand
85AMA 176 märt hendrikson
85AMA 126 Joosep Jakk
MX H 982 Leonid Luter
MX H 94 Andero Oksaar
MX H 858 Fred Tobreluts
MX H 53 Kaarel Aamer
MX H 459 Joonatan Sumero
MX H 44 Asko Lihtsa
MX H 41 Leo Laur
MX H 34 Kardo Orav
MX H 31 Jako Tsäko
MX H 146 Allar Keerme
MX H 126 Rauno Voldek
MX H 112 Marcos Odar
MX Pro 78 Hans Priidel
MX Pro 722 Kevin Sleng
MX Pro 7 Raido Nei
MX Pro 313 Tanel Soots
MX Pro 25 Rait Kaimer
MX Pro 244 Tanel Rauk
MX Pro 217 Henri Haramaa
MX X 977 Hado Alapert
MX X 977 Raimo Pent
MX X 966 Raigo Onton
MX X 95 Reinar Varik
MX X 9 Romer Kungla
MX X 898 Jorma Jaas
MX X 867 Karl Hans Bammer
MX X 85 Kristo Lastik
MX X 842 Sven Geimonen
MX X 84 Toomas Giske
MX X 8 Janek Kungla
MX X 795 Ando Vaga
MX X 737 Rivo Evardi
MX X 7 Roomet Plado
MX X 666 Kaido Matson
MX X 636 Rivo Ringmaa
MX X 633 Margo Pärnaku
MX X 631 Deniss Ganzen
MX X 545 Mehis Urbala
MX X 514 Olev Õun
MX X 513 Taivo Õun
MX X 501 Kristo Kloren
MX X 497 Chris Kokka
MX X 492 Ahti Lind
MX X 474 Deimon Jõesaar
MX X 47 Veiko Ellert
MX X 464 Mallor Vildak
MX X 460 Kermo Kaldma
MX X 45 Indrek Järvpõld
MX X 420 Aigar Lumiste
MX X 417 Rainer Randver
MX X 404 Reio Peilman
MX X 4 Henry Jõemees
MX X 394 Tarvi Taelma
MX X 385 veiko pakkas
MX X 377 Andrus Õis
MX X 339 Janari Mäekivi
MX X 338 Fredi Raias
MX X 319 Tanel Koido
MX X 308 Karl Kirbits
MX X 302 Aaron Hakkaja
MX X 3 Nils Võsa
MX X 292 Anton Kornejev
MX X 28 Mark Ubaleht
MX X 277 Hannes Saard
MX X 262 Arles Orav
MX X 258 Andres Plaat
MX X 241 Aleksei Gribkov
MX X 233 Karri Vilkman
MX X 23 Ragnar Raam
MX X 226 Timo Teetsmann
MX X 22 Mikko Kandi
MX X 212 Kaidu Tikk
MX X 21 Rasmus Ridalaan
MX X 2 Reigo Karon
MX X 196 Erki Rannamees
MX X 152 Kristjan Jaak Ott
MX X 135 Kusti Muri
MX X 125 Markus Palm
MX X 113 Anti Mutso
MX X 110 Kristjan Kilter
MX X 11 Gevin Šestak
MX X 106 Jaanus Novikov
MX X 101 Adi Moormaa
MX X 101 Adi Moormaa
MX X #376 Joel Kalju
MX15 98 Fred-Georg Pääro
MX15 973 Kaur Lillevälja
MX15 94 Kristjan Kalvar Kull
MX15 932 Raigo Pruli
MX15 901 Egert Veltson
MX15 867 Karl Hans Bammer
MX15 848 Erko Küper
MX15 808 Fredi Kostikov
MX15 732 Indrek Tamm
MX15 72 joosep bork
MX15 55 Kristo Ots
MX15 5 Khevin Kalm
MX15 451 Karel Toss
MX15 450 Arti Halling
MX15 379 Lauri Padur
MX15 377 Markus Enok
MX15 370 Roland Rulli
MX15 37 Kenor Kotkas
MX15 340 Kristjan Kaljas
MX15 33 Maksim Makarov
MX15 32 Marken Pavel
MX15 287 Simmo Kikas
MX15 252 Kevin Vasiljuk
MX15 232 Jesper Dubolazov
MX15 21 Ronan Ild
MX15 187 Karl Linke
MX15 17 Bert Pikka
MX15 158 Marten Tint
MX15 121 Roomet Ild
MX15 11 Ilmari Soo
MX30 999 Ilja Balabko
MX30 987 Kaido Bammer
MX30 93 Oliver Kalda
MX30 922 Kajar Pilv
MX30 921 Üllar Helde
MX30 91 Tenny Tuvikene
MX30 897 Timmo Tamm
MX30 83 Andrus Turja
MX30 812 Mikk Lepik
MX30 696 Argo Põder
MX30 622 Margus Kiil
MX30 601 Marko Lutt
MX30 52 Risto Järv
MX30 405 Rauno Saia
MX30 384 arlis kaljusaar
MX30 36 Taavi Haller
MX30 343 Alari Jüriöö
MX30 316 Veigo Mark
MX30 304 Janis Kaljas
MX30 302 Madis Hakkaja
MX30 294 Mihkel Reino
MX30 242 Kaido Kalk
MX30 191 Riho Unt
MX30 183 Taavi joorits
MX30 157 Rasmus Lehter
MX30 143 Rait Viiart
MX30 139 Miko Väli
MX30 126 Rauno Voldek
MX40 9 Meelis Valdmets
MX40 81 Kalmer Jalast
MX40 77 Marko Pedras
MX40 72 Andrei Schiller
MX40 677 Taivo Tilk
MX40 600 Valdis Kald
MX40 575 jaanus pino
MX40 55 Ain Klettenberg
MX40 519 Vladimir Nikišin
MX40 45 Lauri Politanov
MX40 401 Marko Saar
MX40 341 Jaak Suur
MX40 317 Indrek Helemäe
MX40 238 Olev Roosmäe
MX40 22 valeri homin
MX40 208 Sergei Koppel
MX40 135 Rando Kruuse
MX50 747 Andres Haramaa
MX50 58 Jaan Tang
MX50 514 Olev Õun
MX50 335 Heiki Tammvere
MX50 305 Priit Laur
MX50 289 Meelis Kasemaa
MX50 227 Alar Mozolev
MX50 177 Urmas Tahk
MX50 125 Pertti Salonen
MX60 488 Peeter Vaher
MX60 417 Jüri Meltsas
MX60 264 Vambola Saarmeu
MX60 185 Enn kingo
MX60 125 Pertti Salonen

Registreerimiseks täida allolev vorm. * Tärniga tähistatud väljad on nõutavad.

Eesnimi (nõutav)

Perenimi (nõutav)

Võistlusnumber (nõutav)

E-mail (nõutav)

Vali rippmenüüst võistlusklass (nõutav)