6.etapp Rakvere Motokross 2018

Ajakava 14. september, Pikametsa MXPark

8.00-10-00 registreerimine

9.00 Retro+EVO+MX60
9.20 85AMA+2Takti+Naised
9.40 MX40+MX50
10.00 MX D
10.20 MX C
10.40 MX B
11.00 MX A+Juunior

11.50 Koosolek

1.start kell 12.00

12.00 Retro+EVO+MX60
12.20 85AMA+Naised+2Takti
12.45 MX40+MX50
13.05 MX D
13.25 MX C
13.50 MX B
14.20 MX A+Juunior
14.50 Retro+EVO+MX60
15.10 85AMA+Naised+2Takti
15.30 MX40+MX50
15.55 MX D
16.15 MX C
16.35 MX B
16.55 MX A+Juunior

17.20 Autasustamine ja loosimine

18.00 Hooaja lõpetamine karikate jagamise ja suurima motokrossitordiga!!!

P.S. Aajakavas on prognoositavad stardiajad, vastavalt kohtunike otsustele või võimalikest rajahooldusest tekkinud pausid võivad ajakava muuta, kuid sellisel juhul teavitatakse võistlejaid ajakava muudatustest. Osavõtutasud eelregistreerunud võistlejail on: 85AMA ja naised 20eurot, teistes klassides 35eurot. Eelregistreerimatta võistlejaile lisandub 5eurot
Eelregistreerimine loetakse lõppenuks 12.septembril 2019 kell 24.00.

Võistlusele registreerunud


Klass Number Eesnimi Perenimi
1EVO 818 Janek Merilainen
1EVO 305 Priit Laur
1EVO 256 Kaur Kikas
1EVO 223 Ats Tamm
1EVO 141 Andres Pilt
1MX60 7 ives veiman
1MX60 7 ives veiman
1MX60 51 Meelis Veiler
1MX60 488 Peeter Vaher
1MX60 417 Jüri Meltsas
1MX60 264 Vambola Saarme
1MX60 188 Vello Värton
1MX60 132 Jari Österlund
1Retro 99 Toms Kaseckins
1Retro 98 Juku Saar
1Retro 96 Olegs Kaseckins
1Retro 69 Jüri Kummer
1Retro 57 Artis Silājs
1Retro 3 enno kartus
1Retro 298 Kristo Saar
1Retro 280 Māris Miezītis
2Takti 94 siim ihats
2Takti 690 Tristan Uiga
2Takti 472 Andreas Arras
2Takti 47 Oliver Leppik
2Takti 462 Jüri Saluste
2Takti 33 Jaanus Kompus
2Takti 255 Kennert Nurja
2Takti 241 Axel Tombak
2Takti 232 Jesper Dubolazov
2Takti 22 Hugo Nork
2Takti 206 Alo Pendla
2Takti 137 Rasmus Alan Truus Truus
85AMA 9 Anastasia Skovorodnikova
85AMA 881 nikolaj tserkasov
85AMA 88 Otto Mattias Rootalu
85AMA 87 Robin Randoja
85AMA 78 Karl Talinurm
85AMA 51 Maksim Kaljula
85AMA 43 Rommi Semenov
85AMA 289 Andero Pikk
85AMA 264 Vambola Saarme
85AMA 25 Karl Kustav Terras
85AMA 201 Kevin Villand
85AMA 121 Marko Moorits
85AMA 116 Silver Romandi
85AMA 1 Gustavs Brokans
8Naised 85 Loree Roots
8Naised 735 Krissu Konoplitski
8Naised 456 Teele Raja
8Naised 205 Juta Saan
8Naised 202 Avely Villand
8Naised 18 Crete Luik
Juunior 733 Kaarel Tilk
Juunior 722 Kevin Sleng
Juunior 656 Kermo Uue
Juunior 57 Juri Vinogradov
Juunior 102 Christopher Talli
MX A 78 Hans Priidel
MX A 726 Miska Kumaja
MX A 7 Raido Nei
MX A 4 Riki Kaarmihkel
MX A 313 Tanel Soots
MX A 163 Marek Sonn
MX A 105 Egert Pihlak
MX B 930 Madis Lepikov
MX B 595 Riko Muttik
MX B 571 Tanel Turro
MX B 53 Kaarel Aamer
MX B 512 Markus-Taiyo Toiger
MX B 44 Asko Lihtsa
MX B 395 Siim Palatu
MX B 117 Priit Palatu
MX C 999 Ilja Balabko
MX C 987 Kaido Bammer
MX C 98 Fred-Georg Pääro
MX C 973 Kaur Lillevälja
MX C 941 siim ihats
MX C 907 Robert Niifo
MX C 808 Fredi Kostikov
MX C 757 Mattias Graumann
MX C 732 Indrek Tamm
MX C 606 Allar illaste
MX C 55 AIN Klettenberg
MX C 53 Ahti Pärnsalu
MX C 459 Joonatan Sumero
MX C 441 Maksim Minakov
MX C 418 Reio Rosin
MX C 4 Stanislav Gorshkov
MX C 361 Taavi Haller
MX C 343 Alari Jüriöö
MX C 340 Kristjan kaljas
MX C 33 Jaanus Kompus
MX C 32 Marken Pavel
MX C 316 Veigo Mark
MX C 304 Janis kaljas
MX C 287 Simmo Kikas
MX C 252 Kevin Vasiljuk
MX C 211 Ronan Ild
MX C 19 Ken Robert Kõpp
MX C 12 Arsi Tupits
MX C 112 Marcos Odar
MX D 97 Chris Kokka
MX D 921 Üllar Helde
MX D 812 Mikk Johan Lepik
MX D 795 Ando Vaga
MX D 77 Robert Tarum
MX D 747 Marger Leppik
MX D 71 juri suvorov
MX D 695 Andres Kert
MX D 636 Rivo Ringmaa
MX D 601 Marko Lutt
MX D 50 Bert Pikka
MX D 497 Lauri Padur
MX D 451 Karel Toss
MX D 45 Indrek Järvpõld
MX D 449 Rain Vaikmäe
MX D 394 Tarvi Taelma
MX D 385 Veiko Pakkas
MX D 384 arlis kaljusaar
MX D 377 Andrus Õis
MX D 370 Roland Rulli
MX D 367 Sven Karelson
MX D 32 Mikko Kandi
MX D 319 Tanel Koido
MX D 319 Vladimir Nikišin
MX D 318 Oliver Toomela
MX D 280 Erki Tärno
MX D 279 Sten Saarnits
MX D 258 Andres Plaat
MX D 247 Tormi Raik
MX D 226 Timo Teetsmann
MX D 210 Algis Kelder
MX D 200 Marko Kasemaa
MX D 198 Virkko Parts
MX D 176 Märt Hendrikson
MX D 170 Sander Künnapas
MX D 17 Hannes Saard
MX D 158 Marten Tint
MX D 158 Marten Tint
MX D 15 Viktor Olenin
MX D 143 Rait Viiart
MX D 136 Janar Ilves
MX D 115 Eerik Hein
MX D 111 Tanel Kull
MX D 110 Kristjan Kilter
MX D 106 Jaanus Novikov
MX D 103 Riho Mägi
MX40 872 Taavi Lattik
MX40 81 Kalmer Jalast
MX40 777 Vesa Lindholm
MX40 677 Taivo Tilk
MX40 55 Ain Klettenberg
MX40 510 Ivar Ingeroinen
MX40 499 Alar Verev
MX40 45 Lauri Politanov
MX40 409 Petri Pohjamo
MX40 332 Gunnar Dubolazov
MX40 321 Tarmo Jaasi-Tamm
MX40 32 Andrus Valk
MX40 29 Virgo Kilm
MX40 24 Kalev Kallas
MX40 22 valeri homin
MX40 208 Sergei Koppel
MX40 123 Margo Merits
MX40 116 Urmas Heliste
MX50 747 Andres Haramaa
MX50 711 Riho Lanno
MX50 701 juri suvorov
MX50 41 Meelis Linaste
MX50 289 Meelis Kasemaa
MX50 221 ruslan tserkasov
MX50 202 Argo Laherand
MX50 15 Aivo Rabbi
MX50 13 Raul Orumaa
MX50 124 Viktor Tagoma

Eesnimi (nõutav)

Perenimi (nõutav)

Võistlusnumber (nõutav)

E-mail (nõutav)

Vali rippmenüüst võistlusklass (nõutav)