6.etapp Saku Staadionikross

Ajakava 2.oktoober 2021, Saku-Männiku krossirada

8.00-10-00 registreerimine

9.00 85AMA
9.20 MX Y
9.40 MX40+MX50
10.00 MX X
10.20 MX 30+125cc
10.40 MX 15
11.00 MX Pro+MX A
11.20 RAJAHOOLDUS

11.50 Koosolek

Võistlussõidud:
12.00 85AMA
12.20 MX Y
12.44 MX40+MX50
13.00 MX X
13.20 MX 30+125cc
13.40 MX 15
14.00 MX Pro+MX A
14.20 RAJAHOOLDUS
14.40 85AMA
15.00 MX Y
15.20 MX40+MX50
15.40 MX X
16.00 MX 30+125cc
16.20 MX 15
16.40 MX Pro+MX A
17.00 Supersprint

17.30 Autasustamine ja loosimine

Loe MX Y ja Supersprindi kohta siit!

P.S. Aajakavas on prognoositavad stardiajad, vastavalt kohtunike otsustele või võimalikest rajahooldusest tekkinud pausid võivad ajakava muuta, kuid sellisel juhul teavitatakse võistlejaid ajakava muudatustest. Osavõtutasud eelregistreerunud võistlejail on: 85AMA 20eurot, teistes klassides 40eurot. Eelregistreerimatta võistlejaile lisandub 5eurot.
Eelregistreerimine loetakse lõppenuks 30.septembril 2021 kell 24.00.

Võistlusele registreerunud


Võistlusklass Eesnimi Perenimi Number
125cc Rommi Semenov 43
125cc Otto Mattias Rootalu 889
125cc Silver Romandi 116
125cc Robin Kruuse 837
125cc Jesper Dubolazov 232
125cc Aron Annerviek 615
85AMA Simon-Aaron Zuts 878
85AMA Kevin Villand 201
85AMA Max Vartik 420
85AMA Hendrik Urbanik 276
85AMA Kristofer Tootmaa 28
85AMA Sten-Kevin Toomela 55
85AMA Marten Talbach 236
85AMA Rico Sildnik 85
85AMA Erki Rosin 21
85AMA Roobert Rattus 337
85AMA Ken-Erik Rätsepp 771
85AMA Andero Pikk 289
85AMA Ahti Pärnsalu 53
85AMA Mattias Pärnaku 393
85AMA Kaupo Pakkas 59
85AMA Kevin Nõgesmaa 67
85AMA Pekka Niska 991
85AMA Rasmus Meius 80
85AMA Jost Lootus 50
85AMA Gregor Lootus 109
85AMA Raul Liivlaid 520
85AMA Gren Laht 108
85AMA Sören Korbelainen 81
85AMA Sebastien Jüriöö 343
85AMA Celiin Jõesaar 642
85AMA Jesse Hiltunen 101
85AMA Aakon Hakkaja 302
85AMA Jakob Burmann 10
85AMA Rasmus Avik 511
85AMA Gregor Allikas 65
85AMA Aston Allas 602
MX A Mart Vandel 739
MX A Jako Tsäko 31
MX A Marttin Poljakov 9
MX A Priit Palatu 117
MX A Richard Paat 110
MX A Asko Lihtsa 44
MX A Fredi Kostikov 808
MX A Marten Enok 561
MX Pro Tristan Uiga 690
MX Pro Kaarel Tilk 733
MX Pro Tanel Soots 313
MX Pro Tanel Rauk 1
MX Pro Egert Pihlak 24
MX Pro Raido Nei 7
MX Pro Martin Michelis 40
MX Pro Karel Kutsar 132
MX Pro Miska Kumaja 726
MX Pro Ardo Kaurit 74
MX Pro Kairo Katkosilt 718
MX Pro Rait Kaimer 25
MX Pro Henri Haramaa 27
MX X reinar varik 289
MX X Risto Vanatoa 900
MX X Ragner Trepp 947
MX X Helmo Toots 321
MX X Rauno Toom 14
MX X Kaidu Tikk 212
MX X Sten Tasso 455
MX X Kristjan Tammepõld 782
MX X Keevin Sokolov 992
MX X Robin Reesar 122
MX X Reiko Rattus 694
MX X Toomas Press 271
MX X Markko Poljakov 70
MX X Indrek Petai 21
MX X Raimo Pent 977
MX X Priit Pekarev 147
MX X Margo Pärnaku 633
MX X Maarek Miil 325
MX X Margus Meius 180
MX X Kennert Linamaa 17
MX X Aron Kuusik 138
MX X Sander Künnapas 20
MX X Romer Kungla 9
MX X Chris Kokka 497
MX X Sander Kangro 18
MX X Deimon Jõesaar 474
MX X Kevin Järvpõld 4
MX X Rainer Hartikainen 27
MX X Rivo Evardi 737
MX X Jüri Aho 99
MX Y Mark Tori 161
MX Y Helmo Toots 321
MX Y Robert Rikko 83
MX Y Taavi Rehema 133
MX Y Jüri Raal 383
MX Y Raimo Pent 977
MX Y Markus Palm 125
MX Y Veiko Pakkas 385
MX Y Taivo Õun 513
MX Y Siim Mardo 341
MX Y Raivo Maasik 168
MX Y enn kingo 185
MX Y Kristjan Kilter 110
MX Y Kristjan Kamberg 231
MX Y Celiin Jõesaar 642
MX Y Indrek Järvpõld 46
MX Y Kaija-Liisa Jaasi-Tamm 321
MX Y Edvin Balabanov 44
MX15 Kevin vasiljuk 252
MX15 Marten Tint 158
MX15 Jüri Saluste 462
MX15 Robert Ranta 111
MX15 Ahti Pärnsalu 53
MX15 Miika Pantsar 946
MX15 Lauri Padur 379
MX15 Kristjan Jaak Ott 152
MX15 Mati Nuut 12
MX15 Tristen Mardo 232
MX15 Rauno Mägi 514
MX15 Jenss Lootus 66
MX15 Kaur Lillevälja 973
MX15 Oliver Leppik 47
MX15 Kristjan Kalvar Kull 94
MX15 Kert Kikkas 858
MX15 Kristjan Kaljas 340
MX15 Vahur Kahro 23
MX15 Roomet Ild 121
MX15 Joosep Bork 72
MX15 Karl Hans Bammer 867
MX15 Reimo Aedver 147
MX30 Ando Vaga 795
MX30 Artur Tõmmel 108
MX30 Tormi Raik 247
MX30 Andres Plaat 258
MX30 Alo Pendla 99
MX30 Jan Pendla 69
MX30 Rait Oberg 350
MX30 Maksim Minakov 441
MX30 Veigo Mark 316
MX30 Marko Lutt 601
MX30 Teho Lauri 883
MX30 Tanel Kull 111
MX30 Mart Kiil 827
MX30 Marko Kasemaa 222
MX30 Oliver Kalda 93
MX30 Alari Jüriöö 343
MX30 Sam Jones 178
MX30 Risgo Jarv 5
MX30 Risto Järv 5
MX30 Aleksei Gribkov 241
MX30 Ilja Balabko 999
MX40 Erki Tärno 268
MX40 Erki Privoi 37
MX40 Peeter Piirimägi 216
MX40 Riho Mägi 103
MX40 Vesa Lindholm 777
MX40 Vesa Lindholm 777
MX40 AIN Klettenberg 55
MX40 Kalev Kallas 24
MX40 Kalmer Jalast 81
MX40 valeri homin 22
MX40 urmas heliste 116
MX40 Andrei Haritonov 734
MX40 Madis Hakkaja 302
MX40 Avo Ärm 90
MX50 ives veiman 7
MX50 ives veiman 7
MX50 Jaan Tang 58
MX50 Aivo Rabbi 15
MX50 Andrus Möllits 245
MX50 Riho Lanno 711
MX50 Andrus Kiskonen 448
MX50 enn kingo 185
MX50 Meelis Kasemaa 289
MX50 Andres Haramaa 747

    Eesnimi (nõutav)

    Perenimi (nõutav)

    Võistlusnumber (nõutav)

    E-mail (nõutav)

    Vali rippmenüüst võistlusklass (nõutav)