Eesti Hobikrossiklubi

Hooaja pidulik lõpetamine

Taas oleme jõudnud ühe aastaringi lõppu ja on aeg ka motokrossihooaeg pidulikult lõpetada. Sel korral toimub hooaja lõpetamine 25.novembril Sossi klubis Tallinnas kuhu ootame teid kell 18.00 mil algab “eelsoojendus” suupistete ja läinud hooaja meenutustega jooksvas pildis. Orienteeruvalt kell 19.00 algab tseremoniaalne osa hooaja parimate ära märkimiseks. Edasi läheb õhtu maitsva tordi taustal ning muusikat teeb “Kasesalu & Kirsipuu Beatband”kirsipuu-kasesalu-beatband. Pidu on avatud kõigile motokrossihuvilistele, ära istu kodus tule keeruta jalga !

Sissepääs on tasuline ja eelregistreerunutele odavam kui kohapeal pääsme lunastamine. Eelregistreerimine toimub nagu eelnevatel aastatel ehk siis tuleb kanda külastajate osalemistasu Eesti Hobikrossiklubi MTÜ kontole EE941010220114446016, märkida selgitusse osalejate nimi või nimed juhul kui makstakse rohkem kui ühe inimese eest ühelt kontolt. Pääsme hind on meestele 20euri ja naistele 10euri, eelregistreerimine lõpeb 24.novembril ning kohapeal sissepääs 5eur kallim.

Nagu 2016 aasta võistlustingimustes lubatud siis MX D klassi auhinnad on loositavad kõigi antud klassis võistelnute aga mitte edasi viidute vahel. Auhindu on kolm ja loosimine toimub kõigi peole tulnud MX D klassi võistlejate vahel.

Karikavõitjate nimekiri:

Kurusk, Liisi
Jalas, Kris
Roots, Loree

Leok, Aigar
Nei, Raido
Room, Rogert

Priidel, Hans
Nermann, Johannes
Haramaa, Henri

Pöör, Lauri
Tsäko, Jako
Tilk, Hans-Arvet

Lentsius, Miko
Burket, Reiko
Arukase, Jorma

Veski, Reemo
Kägu, Leho
Varik, Mauri

Lustus, Enno
Salonen, Pertti
Smitt, Aivo

Rabbi, Aivo
Heliste, Urmas
Eylandt, Meelis

Ihats, Siim
Viira, Mihkel
Aamer, Kaarel

Lüüding, Jaanus
Lüüding, Kristjan
Kartus, Enno

Mihkel Tääkre
Jüri Meltsas
Enn Kingo
Meelis Veiler

Pluss 3 MX D klassi võistlejat
loosi tahtel kohale tulnute seast.